O nas

TERSON jest dostawcą części do napędów mechanicznych.

Wszystkie oferowane przez nas produkty, wykorzystują najnowsze technologie oraz spełniają wymagania Klientów z wielu różnych sektorów.

Chcąc sprostać nawet największym wymaganiom, proponujemy naszym Klientom standardowe rozwiązania, jak również przygotowane indywidualnie, specjalistyczne produkty, dzięki czemu możliwe jest zoptymalizowanie i obniżenie kosztów.

Nasza oferta poszerzona jest także o produkty ukierunkowane na ciężkie warunki pracy, takie jak wysoka, niska temperatura, potrzeba przenoszenia dużych sił i obciążeń, czy też praca w środowisku silnie korozyjnym lub narażonym na zabrudzenia. Dla zapewnienia bezawaryjnej pracy produktów w ciężkich warunkach, takich jak aplikacja z narażeniem na oddziaływanie substancji żrących lub substancji przyspieszających procesy korozyjne, oferujemy produkty wykonane ze specjalnych materiałów, powłok lub poddane obróbce cieplnej. Za sprawą połączenia szerokiej oferty TERSON, możliwe jest dostosowanie rozwiązania, dopasowanego do indywidualnych potrzeb Klienta, nawet w najbardziej skomplikowanych i trudnych warunkach.

Dokładamy wszelkich starań, by dostarczane przez nas produkty były najwyższej jakości, a trwałość i wytrzymałość przekładała się na obniżenie kosztów. Jakość i standardy wykonania potwierdzają nadane naszym produktom certyfikaty. Dodatkowo nasze produkty poddawane są niezależnym testom w certyfikowanych laboratoriach, dzięki czemu Klient otrzymuje nie tylko doskonały produkt, ale także pewność zastosowania materiałów i produktów najwyższej jakości.

Obraz obróbka metalu

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło