Łańcuchy przenośnikowe

Prowadzimy sprzedaż łańcuchów przenośnikowych. Dzięki nim możliwy jest bezpieczny i sprawny transport różnego rodzaju produktów i materiałów – przenoszą napęd na inne części mechanizmu napędowego, co skutkuje ruchem taśmy. Przygotowaliśmy szeroki wybór łańcuchów przenośnikowych – dostępne są modele przeznaczone do pracy w środowisku dużego zapylenia, odpowiednie do warunków niskich temperatur czy bardzo dużych obciążeń.

W naszym asortymencie znajdują się łańcuchy rolkowe (ang. roller chain). Zbudowane są z obracających się rolek umiejscowionych między płytkami wewnętrznymi, które łączą się z płytkami zewnętrznymi. Taki sposób konstrukcji przekłada się na dużą wytrzymałość łańcucha rolkowego. Sprawdzają się doskonale zwłaszcza w napędach o niskiej i średniej mocy. Naszym Klientom polecamy łańcuchy nierdzewne, a także wersje niklowane – cechujące się wysoką odpornością na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Jakie rodzaje łańcuchów rolkowych oferujemy?

W zależności od budowy można wymienić kilka rodzajów łańcuchów rolkowych. W naszej ofercie nie brakuje m.in. łatwych w montażu łańcuchów z pustym sworzniem. Możemy również zaproponować wysoce odporne na zerwanie łańcuchy rolkowe z podwójną podziałką. Na uwagę zasługują ponadto łańcuchy z oringiem – mogą być stosowane w środowisku o dużym poziomie zanieczyszczenia: nawet narażone na stały kontakt z pyłem czy piachem bardzo długo zachowują pełną funkcjonalność.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem łańcucha przenośnikowego, roller chain zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością doradzimy przy wyborze. Wszystkie nasze łańcuchy rolkowe wyróżniają się trwałością i prostotą obsługi.

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło