Łańcuchy o podwójnej podziałce

Prowadzimy sprzedaż łańcuchów o podwójnej podziałce. Klientom zapewniamy specjalistyczne doradztwo – przygotowaliśmy bogaty asortyment produktów różniących się parametrami technicznymi. Nasze łańcuchy o podwójnej podziałce znajdują zastosowanie w wielu branżach, w tym transportowej, rolniczej czy budowlanej. Ten typ łańcucha charakteryzuje się dwukrotnie większą podziałką niż ma to miejsce w przypadku standardowego modelu. Doskonale radzi sobie zwłaszcza w pracy z niskimi obciążeniami oraz urządzeniami o niskiej mocy napędu.

Należy podkreślić, że wszystkie nasze produkty, zarówno łańcuchy rolkowe, z podwójną podziałką, jak i inne modele są wykonane zgodnie z obowiązującymi normami.

Co cechuje nasze łańcuchy o podwójnej podziałce?

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów możemy zagwarantować wyjątkową trwałość i wytrzymałość naszych łańcuchów o podwójnej podziałce. Co ważne, dysponujemy specjalistycznymi produktami przystosowanymi do pracy w bardzo ciężkich warunkach.

Posiadamy łańcuchy o podwójnej podziałce ze stali nierdzewnej. Cechują się podwyższoną odpornością na korozję. Opierają się szkodliwemu działaniu wilgoci czy substancji chemicznych i nie ulegają degradacji. W naszym asortymencie nie brakuje również łańcuchów o podwójnej podziałce niklowanych. Ich zaletą jest przede wszystkim zwiększona wytrzymałość wobec negatywnego wpływu czynników atmosferycznych. Powłoka z niklu znacząco wydłuża żywotność łańcucha. Kolejna z naszych propozycji to łańcuchy o podwójnej podziałce z oringiem. Są zabezpieczone przed przedostawaniem się wody oraz zanieczyszczeń różnego typu.

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło