Listwy zębate – gear rack

Oferujemy wytrzymałe listwy zębate. Precyzyjnie wykonane sprawdzają się doskonale na potrzeby przemysłu maszynowego i wielu innych branż. Wysoki standard naszych produktów potwierdzają odpowiednie certyfikaty. Dostarczamy Klientom listwy zębate zróżnicowane pod względem parametrów technicznych i wymiarów – dostępny jest szeroki zakres podziałki.

Sprzedawane przez nas listwy zębate (ang. gear rack) wyróżniają się wysoką jakością. Nasz asortyment jest bardzo szeroki – oferujemy wiele różnych wariantów w odpowiedzi na specyficzne wymagania jak: listwy z hartowanym uzębieniem (zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne), malowaniem kataforetycznym (dodatkową ochroną przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych), ze szlifowanymi zębami, itp. Z tego też powodu cechują się nie tylko funkcjonalnością, ale również długą żywotnością. W naszym asortymencie nie brakuje m.in. listew z zębami prostymi, listew zębatych do bram przesuwnych, modułowych oraz wielu innych.

Zastosowanie listew zębatych

Zastosowanie listew zębatych jest niezwykle szerokie. Za pomocą listew zębatych konstruuje się prowadnice umożliwiające ustabilizowanie poziomu napędu. Dlatego też listwy zębate wykorzystuje się zarówno w przemyśle budowlanym, jak i rolniczym, spożywczym czy drukarskim. Frezarki, tokarki, wiertarki, owijarki, wentylatory, maszyny rolnicze, napędy bram wjazdowych, dźwigi jezdne – w każdym z tych urządzeń można użyć naszych zębatek.

Przygotowaliśmy bogaty wybór listew zębatych przystosowanych do pracy w bardzo trudnych warunkach eksploatacyjnych. Poddane procesowi hartowania rack gear mogą być użytkowane w środowisku silnie korozyjnym, a także być poddawane szczególnie dużym obciążeniom. Z powodzeniem można zastosować je w przypadku napędów osiągających wysokie prędkości.

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło