Łańcuchy płytkowe

Zajmujemy się sprzedażą łańcuchów płytkowych. Nasze produkty są wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami, w tym ISO oraz DIN. Wyróżniają się solidną budową, która przekłada się na ich wyjątkowo długą żywotność. Posiadamy łańcuchy płytkowe ze stali węglowej wykończone w powłoce ze stali nierdzewnej – charakteryzują się podwyższoną wytrzymałością.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo różne modele łańcuchów transportowych i wielu innych. Jeżeli potrzebują Państwo doradztwa przy wyborze łańcucha płytkowego, zachęcamy do kontaktu. Po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami zaproponujemy optymalny produkt.

Zastosowanie łańcuchów płytkowych

Łańcuchy płytkowe to produkty bardzo uniwersalne – wykorzystywane są w różnych branżach: transportowej, budowlanej, ale również przemyśle spożywczym, rozlewniczym, mleczarskim i chemicznym. Mogą być używane do konstrukcji przenośników transportu wewnętrznego. Za ich pomocą możliwy jest transport opakowań kartonowych i plastikowych, butelek szklanych i PET czy produktów żywnościowych oraz kosmetycznych. Nasze łańcuchy płytkowe, dzięki wysokiej jakości materiałów, z których są wykonane, gwarantują niezwykle wydajną pracę linii produkcyjnych.

Zastosowanie łańcuchów płytkowych jest jednak o wiele szersze. Posiadamy m.in. modele idealnie nadające się do wózków widłowych. Zapewniają bezpieczną i bezawaryjną pracę urządzeń i maszyn mechanicznych i elektronicznych, odznaczając się przy tym prostotą montażu oraz niskim poziomem hałasu. Trwałość, precyzja wykonania, duża odporność na urazy mechaniczne – to kolejne zalety naszych łańcuchów płytkowych.

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło