Łańcuchy transportowe

Oferujemy łańcuchy transportowe. Nasze produkty wykonane są z doskonałej jakości materiałów, a ich wysoki standard i zgodność z obowiązującymi normami potwierdzają właściwe certyfikaty. Łańcuchy transportowe mają za zadanie przede wszystkim zabezpieczać ładunki zróżnicowane pod względem wymiarów i masy. Dlatego też zadbaliśmy o bardzo szeroki wybór – przygotowaliśmy łańcuchy transportowe odpowiednie do wielu zastosowań.

Zalety łańcuchów transportowych

Jedną z bezsprzecznie największych zalet łańcuchów transportowych jest ich solidna budowa. Wyroby te odznaczają się znakomitymi parametrami wytrzymałościowymi – są wysoce odporne na ścieranie czy zerwanie i inne uszkodzenia mechaniczne. Za ich pomocą można przenosić nawet bardzo ciężkie ładunki o dużych lub nietypowych gabarytach. Maszyny rolnicze, sprzęt budowlany, elementy konstrukcyjne, drewno, materiały budowlane – łańcuchy transportowe mogą być użyte do zabezpieczenia każdego z tych towarów.

Zbudowane są z trzech podstawowych elementów – haka skracającego, napinacza grzechotkowego oraz łańcucha. Oferowane przez nas łańcuchy transportowe wyróżniają się łatwością obsługi i konserwacji. Można stosować je w różnych warunkach eksploatacyjnych, ponieważ cechują się odpornością na korozję, a tym samym także długą żywotnością.

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło