Koło modułowe

Prowadzimy sprzedaż kół modułowych. Nasze produkty spełniają wszelkie obowiązujące normy, co poświadczają właściwe certyfikaty. Precyzyjnie wykonane znajdują szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach przemysłu – branży budowlanej, narzędziowej, maszynowej, rolniczej, transportowej czy spożywczej. Koło modułowe z zębami prostymi zapewnia niezawodne działanie wielu mechanizmów przenoszenia napędu.

Podobnie jak oferowane przez nas listwy modułowe, tak i koła dostępne są w wielu wersjach. Dlatego też możemy zaproponować elementy optymalne do urządzeń o różnej specyfikacji technicznej. Posiadamy koła modułowe z piastą oraz bez niej, w szerokim zakresie modułów. Chętnie doradzimy Państwu w trakcie wyboru odpowiedniego komponentu.

Co cechuje koła modułowe?

Znajdujące się w naszym asortymencie koła modułowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Przekłada się to na ich świetne parametry wytrzymałościowe. Jedną z licznych zalet koła modułowego jest to, że może być użytkowane w napędach o dużych prędkościach przesuwu oraz znacznych długościach roboczych. Co więcej, nasze koła modułowe z hartowanymi zębami wykazują wyjątkową odporność na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Sprawdzają się w szczególnie wymagających środowiskach – mimo kontaktu z wilgocią czy pyłem, narażenia na wysokie temperatury nie ulegają uszkodzeniom, zapewniając wydajną oraz bezawaryjną pracę urządzeń.

Sprzedawane przez nas koła modułowe odznaczają się ponadto cichym trybem pracy. Łatwe w montażu i konserwacji gwarantują bardzo wysoki poziom komfortu użytkowania. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta kół modułowych, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło